Dzień z życia – w świątecznym klimacie – informacje i konkurs

Drodzy

dzisiaj na blogu trochę o moim fotograficznym marzeniu :).

Od dawna jestem związana emocjonalnie z fotografią reportażową, lifestyle’ową. Stąd też się wzięła nazwa na moją fotografię – Chwile w kadrze. Uwielbiam uchwycić piękne, niepowtarzalne momenty z codzienności, takie prawdziwe, nie pozowane, tylko pełne naturalności i tego, jak nasze życie wygląda – czyli to, co chcemy aby zostało nam w sercach i pamięci na zawsze.

W mojej fotograficznej drodze próbuję różnych styli, staram się rozwijać i poznawać – jednak we wszystkim co robię ZAWSZE staram się pokazać prawdziwe EMOCJE. I zawsze wracam finalnie do reportażu. 🙂

Na rynkach zagranicznych istnieje całe grono świetnych fotografów, którzy specjalizują się w fotografii DITL – czyli Day in the Life. Spotykają się z rodzinami i spędzają z nimi cały dzień, często nawet dłużej – po to, aby uwiecznić prawdę i zachować ją na zawsze.

W Polsce ten kierunek dopiero się rozwija. Wciąż mam wrażenie przeżywamy zachłyśnięcie fotografią pozowaną, stylizowaną – szczególnie w kontekście fotografii dziecięcej, rodzinnej. Na pewno wiecie o co mi chodzi – nie raz widzieliście takie zdjęcia – noworodki w koszyczkach, często poubierane w różne słodkie ubranka; albo zdjęcia dzieci na tle siedzące na różnych krzesełkach, albo samolotach itd. Taka fotografia przyszła do nas z USA i zagościła się na dobre.

Fotografia reportażowa chce dać coś innego – już dużo o tym napisałam wyżej – chce dać to, co prawdziwe, co będziecie wspominać z łezką w oku. Stąd projekt fotograficzny DITL w Polsce raczkuje, choć są świetni fotografowie, którzy robią tylko takie zdjęcia i chwała im za to! Tu koniecznie muszę wspomnieć o mojej fotograficznej przyjaciółce Kasi – znanej jako Zdjęciarka (serdecznie Was zapraszam na jej bloga – KLIK).

Jak już wspomniałam wyżej – i ja kocham taką fotografię, od tego wyrosłam i do tego wracam. Dlatego – przy okazji świąt – chcę spełnić marzenie – moje i być może również kogoś z Was. Chciałabym wykonać sesję typu DITL przy okazji magicznego świątecznego czasu. Jeśli jesteś zainteresowany – napisz do mnie (poczta@chwilewkadrze.pl).

Dodatkowo – masz możliwość wygrania takiej sesji! 🙂 tak tak, bardzo bym chciała, aby czyjeś przygotowania do świąt, czyjaś codzienność w tym magicznym okresie – pozostały zapisane na zawsze.

U mnie na fp (Chwilewkadrze) znajdziecie szczegóły – bowiem wszystko się tam rozgrywa. Zadanie jest bardzo proste – należy udostępnić zdjęcie konkursowe, a następnie na moim fp pod tymże zdjęciem napisać komentarz: Święta i oznaczyć jakiegoś znajomego w poście. A potem, dwie małe rączki wylosują szczęśliwca 😉

konkurswygraj-swiateczna-sesje-w-domowym-zaciszu

To co? widzimy się na sesji? 🙂

Do zobaczenia!

ola

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.