KONKURS z Domologia Stosowana

Drodzy

mam dla Was miłą niespodziankę – Konkurs organizowany razem z Anią z bloga Domologia Stosowana (KLIK).

Miałam ogromną przyjemność uwiecznić wspólne chwile w domu Ani i jej dzieci – ich edukację, bo Ania prowadzi edukację domową; zabawy i wspólne chwile takie jak gilgotki, przytulasy, spacer.

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z naszej sesji, a już teraz mamy dla Was niespodziankę – konkurs, w którym do wygrania jest mini sesja zdjęciowa ze mną.

Przed zgłoszeniem się przeczytajcie proszę koniecznie regulamin (poniżej), ponieważ tylko zgłoszenia zgodne z nim będą brane pod uwagę.

Powodzenia!

Konkurs_2

Regulamin konkursu:

 1. Organizatorami konkursu są strony „Chwile w kadrze” i „Domologia Stosowana”.
 2. Konkurs przeznaczony jest dla osób będących jednocześnie fanami stron “Chwile w kadrze” i „Domologia Stosowana” na facebooku (poprzez słowo fan rozumie się osobę, która polubiła stronę na facebooku ze swojego profilu prywatnego). Pod uwagę nie będą brane zgłoszenia dokonane z fan stron.
 3. Konkurs trwa od 29.09.2016 do 07.10.2016 godz. 23:59. Rozwiązanie konkursu nastąpi do dnia końca dnia 10.10.2016.
 4. Zadanie konkursowe – pod wpisem konkursowym zamieszczonym na na profilu „Chwile w kadrze” lub „Domologia Stosowana” należy zamieścić komentarz z dokończeniem zdania: „Moje najpiękniejsze chwile w domu to…”.
 5. Nagroda. Do wygrania jest mini sesja zdjęciowa wykonana przez „Chwile w kadrze”. Sesja odbędzie się na terenie Warszawy lub bliskich okolic. W pakiecie zwycięzca otrzyma 10 zdjęć w formie cyfrowej oraz odbitki w formacie 15×21. Sesja musi się odbyć do końca 2016 roku.
 6. Zwycięzcę wybierze komisja składająca się z przedstawiciela stron „Chwile w kadrze” i „Domologia Stosowana”. Oceniana będzie kreatywność odpowiedzi.
 7. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym wpisie opublikowanym w dniu 10.10.2016. Jednocześnie tego samego dnia do zwycięzcy zostanie wysłana wiadomość prywatna z informacją o wygranej. Zwycięzca ma 3 dni na potwierdzenie chęci odebrania nagrody oraz przesłanie danych do kontaktu. Po upływie tego czasu zostanie ogłoszony kolejny zwycięzca.
 8. Każda osoba może zamieścić jeden komentarz konkursowy
 9. Odbiór nagrody może nastąpić jedynie na terenie Warszawy lub bliskich okolic do dnia 31.12.2016 r.. „Chwile w kadrze” i zwycięzca wspólnie ustalą odpowiadający obydwu stronom termin.
 10. Zgłoszenie udziału w konkursie jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 11. Nagroda nie podlega wymianie na jej równowartość pieniężną.

A oto efekt naszej sesji zdjęciowej. Było fantastycznie! Serdecznie zapraszamy i czekamy na wszystkie zgłoszenia do konkursu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.